Servi
Facebook

Reklama zewnętrzna


Banery, Szyldy, Tablice informacyjne

Proponujemy szereg elementów oznakowania i reklamy zewnętrznej firmy. Banery drukujemy na materiałach powlekanych (frontlight, blockout, siatka mesh), które charakteryzują się większą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne, co pozwala umieścić na banerze wielokolorową grafikę. Druk wykonywany jest w oparciu o najnowsze technologie cyfrowych druków solwentowych, co zapewnia nasycone barwy w praktycznie nieograniczonym formacie oraz bardzo wysoką trwałość wydruków. Banery nadają się do ekspozycji zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Standardowe wykończenie banera to zgrzane brzegi oraz nabite aluminiowe oczka mocujące w odstępach ok. 50 cm. Wykonujemy także zlecenia niestandardowe (banery dwustronne, bez wykonćzenia i oczek, itp.).

Proponujemy wydruki na różnego rodzaju podłożach foliowych oraz papierowych oraz wyklejanie tablic reklamowych. Oferujemy naklejenie zadrukowanej folii samoprzylepnej na sztywne podłoże w postaci spienionego PCV lub pianki. Szyldy i Tablice reklamowe są jednymi z najczęściej stosowanych rozwiązań wśród wydruków wielkoformatowych, gdyż pozwalają dotrzeć z przejrzyście wyeksponowaną ofertą do szerokiego grona odbiorców.

Systemy wystawiennicze

Proponujemy szereg systemów ekspozycyjnych wraz z wydrukiem grafiki, która znajdzie się na ekspozycji. Systemy wystawiennicze wyglądają profesjonalnie i elegancko na wszelkiego rodzaju targach, jako elementy wystaw i stoisk, a także w holu biura lub urzędu. Wykonujemy ścianki wystawiennicze, trybunki i stoiska promocyjne, a także systemy naciągowe.

   

Roll Up to system ekspozycyjny, w kasecie którego znajduje się zwinięty wydruk na materiale typu blockout. Wyposażony jest w teleskopowy drążek podtrzymujący wydruk po rozwinięciu. Jest wygodny w transporcie i łatwy w użytkowaniu. Wykonujemy systemy Roll Up w następujących wymiarach: 85cm/200cm, 100cm/200cm, 120cm/200cm oraz 150cm/200cm.

Oferujemy także różnego rodzaju potykacze, promotory, stojaki na broszury i ramki ekspozycyjne.

Reklama na pojazdach

Wykonujemy reklamy na pojazdach, na całej powierzchni samochodu lub na jego wybranych elementach. Oklejanie samochodów to obecnie jedna z najbardziej efektywnych form reklamy. Stosujemy kolorowe folie samoprzylepne, folie wylewane (samochodowe) oraz folie One Way Vision. Folia One Way Vision to perforowana folia przeznaczona do oklejania szyb. Przykleja się ją po zewnętrznej stronie okna. Dzięki swoim właściwościom utrudnia ona zajrzenie do środka samochodu (z zewnątrz widać wydrukowaną na folii reklamę), prawie nie blokuje światła słonecznego i nie ogranicza pola widzenia kierowcy oraz pasażerów.

Proponujemy także usługę usuwania starych folii samochodowych z pojazdów.

 

Jak działamy

Skontaktuj sie z nami i zapytaj o ofertę, szczegóły otrzymasz w 24h.

Nasza domena

Efektywne doradztwo z zakresu szeroko pojętej reklamy, poligrafii, stron www, obsługa indywidualnych zleceń i kampanii.

Nasze wartości

Rozumiemy i szanujemy biznes naszych klientów. Każdy klient to kluczowy klient.